Máš rád/a administrativní práci a rád/a komunikuješ s lidmi? Pokud je Tvoje odpověď ano – možná hledáme právě TEBE! Do mladého dynamického teamu hledáme posilu, která bude pravou rukou našich seniorních kolegů.

Více o Penta Real Estate na: www.pentarealestate.com

Náplň práce:

  • podpora seniorních kolegů (příprava dokumentů k podpisu, správa diářů, sjednávání schůzek)
  • administrativní podpora kanceláře (příprava podkladů na schůzky, pochůzky, zakládání a archivace dokumentů)
  • vytváření objednávek a komunikace s dodavateli
  • zabezpečení agendy spojené se služebními cestami, zpracování cestovních příkazů, příprava podkladů pro účetní oddělení
  • denní administrativní činnosti (kopírování, skenování, práce s dokumenty, práce se spisy)
  • organizace interních eventů (teambuildingy, pracovní snídaně apod.)
  • ad hoc úkoly dle požadavků nadřízených

Nabízíme:

  • práce v týmu s kolegyní na obdobné pozici (výhoda zaškolení a zastupitelnosti)
  • roční bonus
  • bonus při narození dítěte
  • caffeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • podpora vzdělávání
  • stravenkový paušál v hodnotě 70 CZK/ den
  • mobilní telefon (iPhone) a notebook
  • atraktivní pracovní prostředí v budově FLORENTINUM a výborná dostupnost – metro Florenc

Očekáváme:

  • zkušenost na obdobné pozici 1 rok;
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • flexibilita a proaktivní přístup k práci;
  • profesionální vystupování;
  • pozitivní přístup, komunikační a organizační schopnosti;
  • preciznost, smysl pro zodpovědnost;
  • rodilý/á mluvčí českého jazyka, komunikativní znalost anglického jazyka.

Pokud Tě naše nabídka oslovila, pošli nám své CV. Vybraní/é kandidáti/ky budou pozvaní/é na pohovor!

Těšíme se na Tebe,

Penta Real Estate Team

Společnost
Penta Real Estate s.r.o.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Referent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Penta Real Estate s.r.o., Lenka Kratochvílová
+420 734 366 458