Pro jednoho z našich klientů , stabilní společnost působící již 20 let v oblasti neživotního pojištění, hledáme nového kolegu do obchodně-administrativního úseku:

Pracovní náplň:

  • zpracování nabídek flotilového pojištění motorových vozidel, pojištění odpovědnosti, zásilek
  • koordinace nabídek pojištění
  • sledování výstupů
  • administrativní podpora týmu pojišťovacích makléřů
  • péče o přidělený zákaznický kmen
  • jedná se o práci v kanceláři (nejde o práci v terénu)

Očekáváme:

  • min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • výborné komunikativní dovednosti
  • zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost
  • ochota učit se novým věcem

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Posláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním předaných osobních údajů uvedených v životopise či motivačním dopise poskytnutých společnosti NO77 s.r.o. za účelem získání zaměstnaní.

Společnost
NO77 s.r.o.
Adresa
Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Asistent v pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura