PANAS - DŘEVOOBRÁBĚCÍ STROJE, NÁSTROJE, SERVIS

SERVISNÍ TECHNIK

Jsme PANAS, spol. s r.o. - prosperující firma působící v oblasti dřevoobráběcích strojů od roku 1992. Dodáváme stroje a technologie včetně zajištění jejich servisu po celé ČR.

Do našeho kolektivu hledáme šikovného technika s chutí do práce a smyslem pro preciznost. Oborovou problematiku kompletně zaškolíme.

Požadujeme:

- vyučení/vzdělání v technickém oboru (strojírenství nebo elektro)

- základní orientaci v elektru, výhodou je vyhláška 50/78 Sb.

- řidičský průkaz sk. B

- časovou flexibilitu, spolehlivost a pečlivost

Náplň práce:

- instalace dřevoobráběcích strojů (standardní stroje, CNC stroje a automatizace – dle schopností)

- poskytování technických a servisních služeb, záručních a pozáručních servisů

- mechanické a elektrické opravy dřevoobráběcích strojů (cestování v rámci ČR)

- školení obsluhy strojů (obsluha, údržba, SW řízení - dle schopností)

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace

- nadstandardní platové ohodnocení

- kompletní zaškolení do problematiky dřevoobráběcích strojů

- možnost kvalifikačního růstu

- práci s nejmodernější technologií v oboru

Benefity:

- mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy

Společnost
PANAS, spol. s r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Mechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel