Společnost Solight Holding s.r.o., významný distributor elektro příslušenství a spotřebičů, hledá nového člena týmu na pozici:

Produktový manažer junior

Náplň práce:

- Tvorba a revize návodů
- Správa produktů na webu
- Tvorba produktových listů
- Správa galerie fotografií
- Správa 360° fotografií
- Agenda prohlášení o shodě
- Zalistovací údaje
- Návrhy obalů

Požadavky:

- Ovládání grafických programů (Adobe Photoshop, Ilustrator)
- Velmi dobrá znalost angličtiny
- Velmi dobrá znalost MS Excel
- Ochota učit se novým věcem
- Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

- stabilní zázemí dynamické společnosti působící na mezinárodním trhu
- flexibilní pracovní dobu
- notebook a mobilní telefon
- stravenkové karty
- vzdělávací kurzy, školení
- 5 týdnů dovolené a 3 dny Sick days
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Na Brně 1972, Hradec Králové

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií.

V případě, že se Vám neozveme do 4 týdnů, byli na pohovor vybráni jiní uchazeči.

Společnost
Solight Holding, s.r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Solight Holding, s.r.o., Daniela Kaľuhová