CAPITAL Trust, a.s. - www.capitaltrustas.com, www.cinzovnidomy.cz, založena v březnu 1999, působí v ČR a na Slovensku. V developmentu se specializujeme se na akvizici historických bytových domů v centrech měst, jejich rekonstrukci, a následný pronájem a prodej jednotek. Spravujeme aktiva za téměř dvě miliardy korun. Naše portfolio tvoří tržně pronajaté celé domy, i jednotlivé byty v původní zástavbě českých a slovenských měst, celkem cca 340 jednotek. Věnujeme se dále poskytování úvěrů a finančnímu poradenství a rezidenčnímu developmentu. Poskytujeme podnikatelské úvěry, vystupujeme jako financující partner ve společných projektech s jinými developery, financujeme makléřům výkup nemovitostí, nabízíme prodej družstevních bytů na splátky v ČR i na Slovensku, s úrokem již od 2,99% p.a. Budoucnost naší společnosti závisí na kvalitních lidech a nejen proto nabízíme aktuálně pozici. Těšíme se na Vás.

Samostatná/ý účetní v developerské firmě

CAPITAL Trust, a.s. obsazuje pozici Samostatná účetní

Představení CAPITAL Trust, a.s.

Společnost CAPITAL Trust, a.s., www.cinzovnidomy.cz, má své významné místo na trhu od r. 1999. Specializuje se na development činžovních domů v historických částech Prahy, a dalších měst České republiky. V ČR jsme od roku 1999 realizovali více než 70 ziskových projektů.

Skupina firem CAPITAL Trust, a.s. přijme samostatnou účetní. Předmětem činností našich společností je koupě, opravy, pronájem a prodej nemovitostí, hlavně bytů a celých činžovních domů.

Požadujeme

pracovní náplní účetní samostatné vedení účetnictví naší skupiny firem, ve spolupráci s daňovým poradcem, se kterým máme pravidelný kontakt a smlouvu o dozoru nad vedením účetnictví. Evidence je vedena na naší vlastní licenci SW Pohoda. Sledování předpisů nájmů provádí ekonomický správce, se kterým budete spolupracovat, uhrazené nájmy zaúčtuje účetní. Naše firma vlastní byty a činžovní domy (celkem 340 jednotek) v ČR, z toho cca polovina je v Praze.

Musíte mít praxi se samostatným vedením podvojného účetnictví. Znalost účetního programu Pohoda výhodou.

Nabízíme

dlouhodobé zaměstnání, nebo spolupráce s živnostníkem, stabilita v silné společnosti, progresivní odměňování, mimopražským zájemcům nabízíme bydlení. Možnost prodeje bytu na splátky. Podporujeme a vítáme kariérní růst, na této pozici nabízíme po prověření schopností a vzájemného porozumění i podíl ve firmě.

Vize a strategie skupiny firem CAPITAL Trust, a.s. a Vaše místo v naší společnosti

Současné portfolio čítá 365 jednotek (většinou byty) v hodnotě přes jednu miliardu korun. S podporou bank plánujeme nové projekty, růst a stabilitu portfolia. Staňte se nepostradatelnou součástí dobře fungující skupiny firem, využijte stabilitu společnosti se silným finančním zázemím, 22 let na trhu.

Těšíme se na Vás!


Informace o pozici

Společnost
CAPITAL Trust, a.s.
Adresa
Křižíkova 679/65a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny