Staňte se superhrdinou v náboru!

Do naší personální agentury hledáme nové superženy a supermuže na pozici HR Consultant junior/senior/team leader. Naše personální společnost je ryze česká a je na trhu více než 8 let. Daří se nám úspěšně uspokojovat potřeby jak českých klientů, tak i mezinárodních společností s několika tisíci zaměstnanci.

Pracovní náplň:

  • Aktivní vyhledávání kandidátů na pracovní pozice
  • Vedení a příprava pohovoru s kandidáty
  • Jednání s klienty o jejich potřebách
  • Administrativní práce spojená s výkonem pozice

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Chuť pro práci s lidmi
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Fixní platové ohodnocení
  • Nadstandardní odměnový systém za výsledky, notebook a mobil i pro osobní účely
  • Firemní snídaně, teambuildingy, kvalitní káva na pracovišti, relax místnost, chlazené pivo ke konzumaci po pracovní době, jazykové kurzy, multisport karta nebo příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo práce – Na Poříčí, Praha 1
  • Možnost profesního růstu na pozici vedoucího HR týmu
  • Práci v přátelském kolektivu

Chcete vědět, jak trávíme volný čas?

Buďte na další akci s námi!

Společnost
TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o.
Adresa
Na poříčí 1040/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.