Stabilní mezinárodní společnost se sídlem v Uherském Hradišti, zaměřená na výrobu spotřebních dílů a hořáků pro tepelné dělení kovů a svařování metodami MIG/MAG a TIG, přijme do svého týmu nové zaměstnance

OBLASTNÍ OBCHODNÍ KOORDINÁTOR PRO ZAHRANIČNÍ TRHY

NÁPLŇ PRÁCE:

Spolupráce se stávajícími obchodními partnery a vyhledávání nových na zahraničních trzích: Jihovýchodní Asie, Řecko, Bulharsko a další, v segmentu tepelného dělení kovů (řezání plazmou, kyslíkem, laserem).
Zahraniční služební cesty
Poradenství pro zákazníky
Vyřizování objednávek
Vedení obchodních jednání
Zpracování nabídek
Účast na zahraničních veletrzích

POŽADAVKY:

SŠ / VŠ vzdělání, "technické" myšlení
Nutná znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost práce na PC (Word, Excel)
Samostatnost, týmovost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, umění prezentace Praxe v oboru výhodou

NABÍZÍME:

Zázemí stabilní společnosti
Přátelský kolektiv
Kreativní práci
Prémie v závislosti na dosažení předem stanovených úkolů
5 týdnů dovolené

BENEFITY:

Mobilní telefon i k soukromému užití
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky/příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy, školení

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Šenov u Nového Jičína

Společnost
THERMACUT, k.s.
Adresa
Dukelská 76, Šenov u Nového Jičína
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel