GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

IT Recruiter

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti elektroniky s přesahem do letectví a zabezpečovacích systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici IT Recruiter.

Máte dosavadní zkušenosti s IT náborem, aktivním vyhledáváním a oslovováním IT kandidátů a rádi byste se této oblasti nadále věnovali? Pokud se chcete přesunout z externího do interního HR prostředí, nebo spojit svou kariéru se špičkovým náborovým týmem, projděte si naši nabídku níže.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za náborové aktivity od A do Z
  • specifikace pracovních pozic pomocí komunikace s manažery
  • vytváření a zadávání pracovních nabídek na pracovní portály
  • vyhledávání vhodných kandidátů na svěřené IT pozice prostřednictvím všech moderních nástrojů
  • selekce životopisů a zasílání pozvánek na osobní setkání
  • koordinace a účast na výběrových řízení, vedení pohovorů
  • úzká spolupráce s Hiring manažery a členy HR týmů
  • spolupráce na interních projektech
  • reporting

Očekáváme:

  • zkušenosti v oblasti IT náboru (minimálně 1-2 roky) – v personální agentuře nebo interním náboru
  • znalost IT technologií a terminologie, všeobecný přehled v této oblasti
  • dobrá znalost nástrojů v oblasti recruitment a talent acquisition
  • silné komunikační a interpersonální dovednosti
  • příjemné vystupování
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS office

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodním a přátelském prostředí
  • stravenky v hodnotě 100 Kč za zpětně odpracovaný den
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • kvartálně proplacené náklady na kupón MHD
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • nástup možný od 1.12.2021, nebo dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím Váš životopis.

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Personalistika a HR, Náborář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

GIT Consult Czech s.r.o., Erika Hájek Soliková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.