Hlavním předmětem činnosti společnosti je poskytování ICT služeb. Dále pak montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Rovněž i výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení a poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob a nově také poradenství v oblasti energetického managementu.

Své služby poskytuje Mateotech především pro členy koncernu a Skupiny Severočeská voda, působí však i na vnějším trhu. Řídící osobou je společnost Severočeská vodárenská společnost a.s.

Spektrum poskytovaných služeb, rozsah řešené problematiky i kvalita stávajících pracovníků společnosti dávají záruky pro odborný rozvoj uchazečů.

Pracovník IT oddělení

Do naší společnosti Mateotech s.r.o., zabývající se poskytováním ICT služeb, vypisujeme výběrové řízení na pozici:

"Pracovník IT oddělení" s možností nástupu ihned!

Pracovní náplň:

  • Samostatná správa a údržba klientských stanic a mobilních zařízení
  • Spolupráce na rozvoji infrastruktury
  • Podpora uživatelů

Očekáváme:

  • ochotu učit se nové věci a schopnost samostatně řešit problémy
  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • Analytické myšlení
  • pokročilá znalost OS Android
  • schopnost porozumění cizojazyčným technickým textům (IT technická fóra, IT podpory, Google,,..)
  • pokročilou znalost MS Windows, povědomí o MS Active Directory a Group Policy
  • znalost komunikačních protokolů IPv4, IPv6
  • schopnost práce s HW klientských stanic a menších serverů
  • řidičský průkaz

Výhodou:

  • elektro nebo IT zaměření
  • zkušenosti se správou klientských stanic ve velkých počtech (stovky, tisíce)
  • základní povědomí o databázích a virtualizačních technologiích
  • zkušenosti s MS365 nebo Google GSuite

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti
  • podporu pro dobré nápady
  • příležitost k seberealizaci a postupu k vyšší specializaci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemné pracoviště v Teplicích, Mostě, Ústí nad Labem, podporu dobrého týmu

Nástup:

  • dle dohody

Společnost
Mateotech a.s.
Adresa
Přítkovská 1689/14, Teplice – Trnovany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mateotech s.r.o., Dominika Hartmanová
+420 739 347 200