Na trhu nemovitostí jsme již od roku 2012. Objevujeme nejlepší lokality v okolí Prahy a vytváříme v nich nové domovy. Naší prioritou je výborná dostupnost do hlavního města. Nestavíme projekty za účelem prodat, ale stavíme pro lidi. Rozvíjíme obce a podporujeme sousedské vztahy. Díky našemu přístupu k zákazníkům úspěšně uspokojujeme i ty nejnáročnější klienty. Poskytujeme lepší život za Prahou.

Jsme česká firma, ale náš tým se skládá z lidí téměř z celého světa a neustále se rozrůstá. Vítáme každého, kdo s námi chce růst. Stále rozšiřujeme náš tým, a proto otevíráme novou pozici Junior Client Liaison Officer. Pojďme postavit naše společné pevné základy.

Staňte se součástí mezinárodního týmu GETBERGu a začněte u nás na pozici Junior Client Liaison Officer!

Nabízíme:

Moderní kanceláře v budově Dock ve skvěle vybavené lokalitě na Praze 8
Žádné cold calls
Zajímavou pracovní pozici v přátelském prostředí
Pracovní zkušenost v mezinárodním týmu
Možnost osobního i profesního růstu
Zaměstnaní na plný úvazek
Teambuildingy a vánoční večírky
Občerstvení a káva po celý den
Referral program

Náplň práce:

Spolupráce se sales týmem a kompletní podpora prodeje
Administrativní podpora Sales týmu s přípravou smluv
Zákaznická podpora našich klientů
Nutnost dodržovat firemní postupy a nařízení
Plánování a organizace schůzek a akcí pro sales tým a klienty
Příprava a dohled nad klientskou databází a dokumenty
Spolupráce s firemními právníky ve věci smluv
Spolupráce se managementem a informování o produktu a případných úpravách a změnách ve firemních postupech
Práce s CRM systémem
Spolupráce s developerským týmem
Spolupráce s marketingovým týmem na přípravě grafických materiálů ke smlouvám

Požadavky:

Dobrá znalost českého a anglického jazyka
Předchozí zkušenost v oblasti zákaznické podpory, klientského servisu, nebo servisní zástupce
Schopnost time-managementu a prioritizace
Schopnost pracovat v týmu
Orientovanost na detáily, flexibilnost

Jste vhodným kandidátem/kandidátkou na námi poptávanou pozici a rádi byste získali příležitost k osobnímu a profesnímu růstu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktualizovaný životopis společně s vaší nedávno pořízenou fotografií.

Společnost
Getberg Real Estate s.r.o.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel