Jsme headhunterská kancelář specializující se na pracovní pozice v Plzeňském kraji. Přes 10 let se pohybujeme na lokálním trhu práce a pomáháme propojit potenciál kandidátů s příležitostmi u zajímavých firem. Zaměřujeme se na pozice specialistů, středního a vyššího managementu. V průběhu let jsme mnoha lidem pomohli najít uplatnění u desítek firem v oborech jako strojírenství, elektrotechnika, automotive, logistika či IT.
Aktuální pracovní pozice naleznete na www.ZaradRychlost.cz

Manager divize Engineering (Plzeň)

Exkluzivně Vám přinášíme možnost zapojit se do výběrového řízení na top manažerskou pozici v Plzni. Jedná se o lukrativní post, který se v regionu vyskytuje pouze ojediněle. Hledáme engineeringového vizionáře, který dokáže posouvat věci strategicky kupředu, rozvine potenciál stávajících týmů a přetaví myšlenky do reálu. Pozice je součástí nejužšího vedení firmy. Budete tak mít skutečnou sílu měnit věci kolem sebe. Záleží na Vaší invenci a vizi budoucnosti. Příjemným bonusem je, že se nejedná o tzv. montovnu, ale o firmu, která staví na pokročilém know-how.
Padla Vám taková profesní výzva do oka? Věřím, že ano!

Detailnější popis pozice:

  • kompletní zodpovědnost za chod a výsledky divize firmy
  • tvorba a následné dodržování strategického plánu rozvoje
  • vedení rozsáhlejšího kolektivu (desítky lidí, řízení probíhá skrze strukturu středního managementu)
  • people management a rozvoj týmů (motivace, hodnocení výkonu...)
  • jednání se zákazníky o podobě objednávek (termínové + ekonomické + technické parametry, vše z tzv. „bigger picture“ pohledu)
  • dodržování stanovených KPI´s - náklady, produktivita apod.
  • optimalizace procesů a zvyšování efektivity práce jednotlivých týmů
  • práce na aktuálních projektech + rozpracování vizí v horizontu 1-3-5 let dopředu (přechod na nové technologie, transformace struktury divize, rozvoj nového R&D oddělení, rozšíření oddělení apod.)
  • spolupráce s mateřskou centrálou v zahraničí (s pozicí jsou spojeny občasné služební cesty → cca 2-3x za měsíc, obvykle na 1-2 dny; zpočátku bude při zácviku na pozici cestování o něco častější, nejedná se však o dlouhodobé výjezdy)
  • účast na poradách vedení firmy + reporting CEO

Profil hledaného kandidáta:

  • VŠ vzdělání (nejlépe strojní zaměření)
  • 10+ let praxe v segmentu engineering či R&D (pozice typu Engineering manager, Operations Manager, Senior Project Leader, Technical Director, Vedoucí konstrukce apod.)
  • zkušený lídr, který ví, jak pracovat s rozsáhlejším kolektivem podřízených
  • optimismus a nadšení, které dokáže strhnout ostatní
  • plynulá znalost AJ nebo NJ
  • byznysové myšlení (týmy jsou plné technicky zdatných lidí a ředitel divize dodává týmům „koření“ i díky správnému směřování na obchodně-technologickém poli + tím, že rozumí podnikovým číslům)

Nabídka firmy:

  • uplatnění na pozici, která se objevuje na Plzeňsku zřídka
  • strategická role s možností ovlivňovat chod společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměna
  • služební vůz
  • rozsáhlý balíček firemních benefitů (penzijní připojištění, podpora volnočasových aktivit, dotované stravování...)
  • místo práce přímo v Plzni
  • mzdové ohodnocení bude stanoveno dohodou podle vzdělání, seniority a zkušeností kandidáta

Zajímají Vás další detaily? Rád s Vámi proberu Vaše zkušenosti a to, jak může Váš profil pasovat na představy zaměstnavatele. Osobně garantuji diskrétnost našeho vzájemného jednání.

Pro bližší detaily volejte na tel. 721 625 322 nebo použijte odpovědní formulář u této pracovní nabídky.

Děkuji Vám za přízeň a těším se na spolupráci!

Společnost
iRecruit, s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 140 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Vrcholový management, Project Manager, Výkonný ředitel, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura