Kdo jsme?

Společnost TECNOCAP s. r. o. je součástí italského koncernu TECNOCAP SpA. Závod ve Střížovicích je zaměřen na výrobu kovových uzávěrů k hermetickému uzavírání sklenic navazující na tradičního výrobce Obal Rozkoš.

Náplň práce:

• Pomoc vedoucímu výroby při řízení a koordinaci správného průběhu výroby

• Spoluzodpovědnost za plnění výrobního plánu na výrobní lince

• Zajišťování maximální efektivity výrobních procesů

• Návrhy a implementace nápravných opatření ve výrobě

• Kontrola dodržování BOZP

• Komunikace se zaměstnanci

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru

• Anglický jazyk – komunikativně

• Znalost práce na PC

• Zkušenosti s vedením týmu

• Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

• Smlouvu na dobu neurčtiou

• Atraktivní finanční ohodnocení včetně manažerského motivačního programu

• 25 dní dovolené

• dotované závodní stravování (za 24 Kč)

• 13. mzda

• příspěvek na penzijní připojištění

• práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

Společnost
TECNOCAP s.r.o.
Adresa
Střížovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Potravinářství, Strojírenství, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel