Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí. Navrhujeme a vyrábíme více než 5 000 hraček a výrobků pro domácnost a zahradu z plastů. Naše značky jako Gizmo Riders, Armstrong, Gardenico nebo Flower Lover jsou známé ve více než 80 zemích světa. Několik našich produktů získalo ocenění Heureka Product of the Year. Byli jsme také uvedeni v Top 100 českých rodinných firem Forbes.

Do naší kanceláře v Mikulovicích hledáme obchodního referenta, který se stane členem našeho zákaznického servisu a vezme si na starosti všechno okolo realizace obchodních zakázek s našimi zahraničními klienty.

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • zpracování obchodních případů
  • účast na zahraničních veletrzích
  • spolupráce s obch. zástupci
  • práce v programu SAP
  • práce v MS Outlook, Excel, Word, Salesforce
  • vystavování dokladů

Požadujeme

  • Úplné středoškolské vzdělání
  • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, flexibilita
  • Práce s MS Outlook, Excel, Word
  • Anglický jazyk nutná podmínka, německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě,
  • příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
  • možnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
  • dobré finanční ohodnocení a firemní benefity,
  • školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru,
  • přímý kontakt s majiteli společnosti a realizací zakázky,
  • dotované stravování,
  • Slevu na firemní výrobky

Staňte se součástí fajn týmu a podílejte se na distribuci kvalitních českých výrobků!

Společnost
Plastkon product s.r.o.
Adresa
Hlavní 147, Mikulovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zákaznický servis, Výroba a průmysl, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Plastkon product s.r.o., Barbora Kyselá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.