Jsme AGEO.cz největší a nejrychleji rostoucí internetový prodejce kosmetiky a drogerie v ČR. Pro další posílení našeho růstu hledáme schopné kolegy, kteří s námi chtějí budovat velké věci.

Fullstack Web Developer @ RAM Internet Ventures

RAM Internet Ventures (http://www.raminternet.com/) hledá Fullstack Web Developera / Technical Project Managera.

Požadované znalosti:

  • Velmi dobrá praktická znalost PHP5+
  • HTML, CSS/SaSS, Javascript
  • SQL (MySQL)
  • Linux, GIT, Docker
  • Znalost jazyků: Angličtina (B1), Čeština, Ruština (bonus)
  • Zkušenost v tvorbě specifikací a návrhu mockup

Náplň práce:

  • Tvorba specifikací pro projekty a funkce, reportování chyb, fill in backlog
  • Provádění code review na vyvíjeném kódu
  • Testovat a schvalovat úkoly před nasazením
  • Správa sprintů, plánování funkcí a kontrola nasazení
  • Vývoj a správa lokálních mikro služeb pro interní potřeby společnosti (reporty, email/sms kampaně atd.)
  • Komunikace s designéry, grafiky a řešení souvisejících úkonů nutných pro běh projektů

Bonusové znalosti:

  • Znalost ReactJS & NodeJS
  • Základy C#
  • Zkušenost s vývojem mobilních aplikací pro iOS a Android
  • Zkušenost s některým z následujících PHP frameworků: CakePhp 2, Symfony 2, Laravel
  • AWS
  • Elasticsearch
  • Docker
  • Adobe Photoshop/Illustrator, Figma

Co nabízíme:

  • Motivační mzdu
  • Bonusy z úspěšných prodejů projektů (1-2+ mil Kč za projekt)
  • Práce na zajímavých a hodnotných projektech v eCommerce
  • Skvělý a přátelský mezinárodní tým
  • Možnost kariérního růstu
  • Laptop a další potřebné pracovní vybavení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kombinace práce z kanceláře a domova

Společnost
E-AGEO.cz s.r.o.
Adresa
Na Vypichu 1078/22, Praha – Břevnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní), Angličtina (Pokročilá), Ruština (Základní)
Plat
Plat: 75 000 – 150 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader, PHP vývojář, DevOps vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel