Agnostix je technologická společnost zaměřená na dodávky IT projektů a jejich jednotlivých částí. Pracujeme pro společnosti z řad bank, pojišťoven, telco operátorů a průmyslových podniků. Mezi naše klienty patří například Česká spořitelna, ČSOB, ČMSS, Moneta Money Bank, Foxconn, T-Mobile a další. Pečlivě si ale vybíráme, jaké projekty a jaké pozice chceme dodávat. Jde nám o to, aby práce, kterou nabízíme, byla užitečná a inspirativní jak pro zaměstnance tak pro klienty. Poskytujeme motivující a transparentní mzdové ohodnocení a také speciální bonusový program pro dlouhodobou spolupráci. O všechny naše klienty a zaměstnance se pečlivě staráme a chceme, aby s námi zůstali napořád.

Java Software Engineer/Angular

 • Chcete mít přímý vliv na podobu výsledného řešení a být v týmu prima a inteligentních lidí?
 • Rádi pracujete samostatně a s nadhledem?
 • Chcete pracovat na mezinárodních projektech bez nutnosti se někam stěhovat?

Jsme dynamická IT firma 😉 zaměřující se na nové technologie a dodávky projektů pro velké společnosti. Působíme v Praze, ale zvládáme i remote spolupráci. Pro naše klienty tvoříme především webové aplikace, ale stavíme také vlastní unikátní platformu pro vývoj chytrých hlasových asistentů. Naše hlavní dorozumívací jazyky jsou čeština, slovenština, angličtina, java, kotlin, react, angular a python.

Pokud máte:

 • Znalost Javy/JavaEE a zkušenosti s relačními databázemi a front-end vývojem (Angular)
 • Zkušenosti s frameworkem Spring
 • Znalost automatických testů
 • Praktické zkušenosti s verzovacím systémem (ideálně GIT)
 • Týmového hráče
 • Samostatnost při řešení úkolů
 • Logické uvažování a schopnost řešit problémy
 • Ochotu komunikovat v angličtině....,

pak je tento projekt právě pro Vás. 😉

Jsme stabilní tým vývojářů, analytiků, testerů, architektů, projektových manažerů a business konzultantů. Kolegy si vybíráme tak, abychom si především rozuměli a sdíleli shodný názor nejen na procesy tvorby kvalitního SW. Dáme vám svobodu (home office, flexibilní pracovní doba) a jsme otevřeni vašim inovacím a nápadům.

Máme moderně vybavené kanceláře v centru města - žádný hub, ale vlastní místo, kde je jak klid na práci, tak i prostor pro zábavu - VR brýle, šipky, dron, AI hračky, lego…. Naše prostředí je i children friendly a děti jsou v naší kanceláři vítány.

Vybíráme si zejména projekty, kde uplatňujeme nové technologie. Rádi stavíme systémy na zelené louce. Nehledíme pouze na business, ale věnujeme se i výzkumným aktivitám, které nás posunou a vyšší kvalitativní úroveň.

Mimo IT služeb vyvíjíme vlastní framework pro hlasové asistenty, kde může každý uplatnit svou kreativitu a tvořit algoritmy, které jsou v dané doméně zcela unikátní. Pomáháme našim lidem s tím, aby u nás rostli a rozvíjeli se.

Dále Vám rádi nabídneme:

 • Možnost osobně se podílet na návrhu aplikace, možnost seberealizace a přímý vliv na výsledný produkt
 • Nadstandartní platové ohodnocení
 • Podporu ve vzdělávání a profesním růstu
 • Sdílení znalostí a speciální akce pro jejich prohlubování
 • Zázemí i pro mimopracovní aktivity
 • Férové a transparentní jednání

Informace o pozici

Společnost
Agnostix, s.r.o.
Adresa
Hybernská 1009/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 110 000 – 170 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Programátor, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Agnostix, s.r.o., Jarmila Francová
606 034 223