Jsme rodinná a rychle rostoucí společnost působící v oblasti dekorování a designového zpracování skla. Mezi naše odběratele patří největší světové firmy z oblasti kosmetiky a potravinářství. Tyto zákazníky podporujeme prostřednictvím vysoce kvalitní výroby, flexibilitou dodávek, ale také osobním přístupem k řešení všech požadavků.

Quality Manager / Quality engineer

Hledáme akčního a dynamického i klidně juniorního manažera či inženýra kvality, který využije své zkušenosti a nápady a pomůže nám vylepšit výrobní a kvalitářské procesy nejen ve výrobě, ale i v celé organizaci.

Pracovní náplň:

- Spolupráce na tvorbě interních směrnic, norem systému kvality a jejich implementace

- Spolupráce s QC, a reportování výsledků kvality

- Komunikace se zákazníky z celého světa, řízení reklamací a návrhování zlepšování výrobních procesů

- Příprava dat a reportingu vedení společnosti

Požadujeme:

- Velmi dobré komunikační schopnosti i v mezinárodním prostředí

- Praxe na pozici Kvality manažera nebo zodpovědného Kvality inženýra ve výrobní společnosti

- Dynamická, akční a odolná osobnost

- Velmi dobrá znalost ISO 9001, AQL, 8D atd

- Certifikovaný interní auditor výhodou

- Angličtina na úrovni B2 - každodenní komunikace se zahraničními zákazníky

Nabízíme:

- Nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje

- Možnost se podílet se na projektu transformace menší firmy na procesně řízenou organizaci

- Příspěvek na dopravu

- Odpovídající platové ohodnocení

Společnost
Pepper - Decor s.r.o.
Address
Unhošť
Required education: College
Required languages: English (Intermediate)
Listed in: Administration, Quality and quality control, Manufacturing and industry
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer