PROGRAMÁTOR CNC

Jsme firma Ultra Marine Europe, jejíž vedení disponuje 30 lety zkušeností z Global Marine Industry. Velkou část tohoto času jsme věnovali prodeji motorových jachet, a to nejen ve Středozemním moři. Posledních 8 let se primárně zabýváme Evropskou distribucí nejsofistikovanější námořní kotvy na trhu. Díky nabytým zkušenostem z tohoto specifického prostředí a vědomí, že problematika kotvení je opravdu velký fenomén, musíme přicházet s různými inovacemi a novými produkty. Proto jsme se zaměřili na vývoj nových produktů, které vhodně doplní náš sortiment. Dosavadní vývoj jsme řešili externě, nyní jsme se rozhodli vytvořit v rámci naši společnosti novou divizi R&D, do které hledáme nového kolegu na pozici Programátor CNC.

Budeš mít jedinečnou příležitost podílet se na vytvoření tvého budoucího pracoviště, aktivně se podílet na vývoji nových produktů a spolupracovat s obchodním týmem.

Náplň práce:

  • Navrhování a zadávání výroby obráběcích přípravků
  • Programování, od návrhů programů po předání do sériové výroby
  • Komunikace s dodavateli
  • Provádění vzorkování
  • Vyhotovování podkladů pro sériovou výrobu
  • Příprava technické dokumentace, tvorba cenových kalkulací
  • Seřizovat a provádět údržbu CNC strojů
  • Spolupráce s výrobou a údržbou při řešení problémů s přípravky a stroji
  • Podílení se na analýze příčin vzniku zmetků a návrhu nápravných opatření

Požadujeme:

  • Vzdělání: min. ÚSO - strojní
  • Praxe: nutná praxe v obrábění, ideálně AL slitin a programování
  • Znalost MS Office, CAD a CAM podmínkou,
  • Znalost řídícího systému Siemens výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • Za dobrou spolupráci nabízíme také dobré finanční ohodnocení
  • Flexibilní prac. doba
  • Termín nástupu: ihned
  • Nástupní hrubá mzda: 40 000 Kč

Společnost
ULTRA MARINE EUROPE s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1587/8, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ULTRA MARINE EUROPE s.r.o., Nikola Kramešová