Jsme inženýrská, dodavatelská a montážní firma v oboru průmyslové automatizace, řízení technologií a technologických procesů. Rodinné stabilní prostředí a mladý cílevědomý kolektiv, který se nebojí výzev. Spolupracujeme se širokým spektrem zákazníků nejen v ČR, ale i v Evropě. Jsme certifikovaný Solution Partner Siemens v oblasti pohonů.

NÁPLŇ PRÁCE
• Příprava aplikačního software pro řídící systémy (Siemens, Bosch Rexroth, Ifm, Teco a
další)
• Tvorba vizualizačního software pro displeje nebo nadřazené systémy (WinCC,
Reliance, C# .NET a další)
• Oživování zákaznických aplikací (stroje, technologie, zkušebny, MaR a dalších)
• Nastavování a zprovozňování pohonů a servo-pohonů (Siemens, Bosch Rexroth,
Danfoss a další)

NABÍDKA
• Práce, co Vás bude bavit a profesně posouvat kupředu
• Zázemí stabilní společnosti
• Rodinná společnost (již 2. generace) s přátelskou atmosférou
• Příjemné pracovní prostředí v mladém perspektivním kolektivu
• Velký profesní růst
• Práce i na zahraničních zakázkách
• Odborné vzdělávání
• Notebook a mobilní telefon i pro soukromé využívání
• 5 dnů dovolené navíc nad povinný zákonný rámec (po zapracování)
• 2 Sickdays
• Příspěvek na stravování
• Možnost práce na homeoffice
• Firemní lekce angličtiny

POŽADAVKY
• minimálně SŠ vzdělání (obor elektrotechnika nebo průmyslová automatizace výhodou)
• Pozice je vhodná i pro absolventy
• Výhodou je znalost Siemens Simatic PLC a frekvenčních měničů
• Výhodou je znalost programování C#, VisualBasic atp.
• Anglický jazyk nebo Německý jazyk alespoň základní úroveň
• Chuť vzdělávat se a učit se novým věcem
• Schopnost týmové spolupráce
• Výhodou řidičský průkaz sk. B

Zaujala Vás naše nabídka? Prosíme o vaši odpověď, budeme se na Vás těšit.

Společnost
RegulTech servis, s.r.o.
Adresa
Karla Čapka 1661/15, Hradec Králové – Pražské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.