Společnost FenStar zaujímá na trhu výrobců plastových oken a dveří přední místa již řadu let. Vysoká kvalita zpracování a výborné technické parametry jsou dány především dlouholetou orientací na náročné západoevropské trhy.

Skladník - 13. plat, náborový příspěvek 10.000 Kč

Náplň práce:

- běžná skladová činnost

- zásobení výroby materiálem

- kontrola přijatého materiálu

Požadavky:

- schopnost pracovního nasazení

- spolehlivost a pracovitost

- samostatnost a ochotu učit se novým věcem

- zkušenost s obsluhou VZV výhodou

Nabízíme:

- plnohodnotný 13. plat

- náborový příspěvek 10.000 Kč

- příspěvek za doporučení zaměstnance 5.000 Kč

- 5 týdnů dovolené

- mimořádné odměny při zvýšeném výkonu

- příspěvek na závodní stravování

- doprava do zaměstnání firemním autobusem

- věcné a finanční dary při životním jubileu

- zvýhodněný mobilní tarif pro 2 Vámi zvolená telefonní čísla (volání zdarma mezi těmito čísly, výhodné ceny volání a datových tarifů)

- zaměstnanecké slevy na výrobky

- možnost účastnit se společně s ostatními zaměstnanci kulturních a sportovních akcí

- adaptace zaměstnance, zaškolení zkušeným kolegou

Společnost
FenStar s.r.o.
Adresa
Hodějice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FenStar s.r.o., Martin Hudeček
544 146 411