Hledáme Wellness manažera!

Nudíte se v práci? Chcete změnu, zajímavé prostředí a poznat nové zajímavé lidi?

Pokud jste pracovitý, odpovědný a zajímá vás obor Wellness, tak jste to právě Vy, koho hledáme. Přijde si s námi popovídat o Vašich pracovních zkušenostech u dobré kávy.

A navíc, budete na začátku něčeho unikátního. Stanete se součástí jedinečného projektu, který vzniká „v centru města, a přesto v lese“. Spojení sportu, relaxu a práce je u nás umocněno unikátním společensko-gastronomickým konceptem orientovaným na zdravý životní styl.

Náplň práce:

  • zahájení a provoz nového, uníkátního Wellness zasazeného do lesního prostředí.
  • rozvoj služeb, které jsou součástí Wellness - masáže, fyzioterapie, dermatologie
  • aktivní účast na tvorbě Anti aging programu
  • plánování výstavby nových Wellness pavilonů
  • spolupráce s ostatními úseky sportovně-společenského rsortu

Požadované vzdělání a pracovní zkušenosti:

pracovní zkušenosti z obdobné pozice
vynikající komunikativní schopnosti
Odpovědný přístup k práci a chuť se neustále učit a zdokonalovat

Nabízíme:

práci, ze které se Vám nebude chtít jít domů 😊
práci v moderním sportovně-společenském areálu v přírodním prostředí, jenom 8 min. tramvají od stanice Anděl a 4 min. autem od OC Nový Smíchov
plat řešen individuálně dle toho, jakými schopnostmi nás ohromíte
motivační finanční ohodnocení
mladý a přátelský tým
zaměstnanecká strava za zvýhodněnu cenu
parking zdarma
dočetli jste se až sem? Vynikající! To je skvělý předpoklad toho, že se na tuto práci hodíte. Teď už Vám zbývá jenom poslat CV a my se budeme těšit na kávu s Vámi 😊

Společnost
LALASA, spol. s r.o.
Adresa
Nad Hliníkem 1202/2, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Služby, Vrcholový management, Project Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

LALASA, spol. s r.o., Roman Michálik
736 606 003