GeneProof, a.s. Vídeňská 101/119, přijme do svého kolektivu novou kolegyni uklízečku/pracovnici úklidu na 6 hodin/denně.

Hledáme pracovníka na pozici uklízeč/uklízečka.

Co vás čeká:

Úklid kancelářských prostor (běžný úklid, zametání, vysávání, utírání prachu, vynášení odpadků, vytírání podlah a dlažby)
Úklid laboratoří
Jde především o odpolední směnu 13:00 – 19:30 hodin

Požadavky:

Smysl pro pořádek
Pečlivost
Samostatnost
Trestní bezúhonnost
Časovou flexibilitu
Zdravotní stav dovolující vykonávat určenou práci

Nabízíme:

Místo výkonu práce Brno
Pracovní prostředí ve stabilní a rozvíjející se společnosti
Zajímavé zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 100 Kč, sick day, MultiSport karta, 5 týdnů dovolené)
Motivační odměňování ve vazbě na pracovní výkon
Velikost úvazku: 6 hod/denně
Termín možného nástupu: IHNED

Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Výběrové řízení může být zrušeno kdykoliv v jeho průběhu. Poskytnutím svých osobních údajů na základě tohoto inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely tohoto a případně dalších výběrových řízení na volná místa, a to do odvolání Vašeho souhlasu. Současně tím potvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Společnost
GeneProof a.s.
Adresa
Vídeňská 101/119, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GeneProof a.s., Eva Vozková