Státní zdravotní ústav, příspěvková organizace

Statistik/Analytik informačních systémů

Co vás čeká

statistická analýza dat a její vizualizace

správa systémů evidence infekčních nemocí a příprava analytických podkladů pro hodnocení nemocnosti sloužících epidemiologům SZÚ, MZ a KHS

zpracování a analýza dat získaných rutinními informačními systémy

spolupráce s odbornými pracovníky center, konzultace, podíl na interpretaci

podíl na přípravě a realizaci studií a grantů organizovaných SZÚ

podíl na pre-a post-graduálním vzdělávání

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ se zaměřením na matematiku / statistiku (popř. absolvování analogických relevantních kurzů na jiné VŠ) nebo popř. probíhající studium v posledních dvou ročnících VŠ se zaměřením na ochranu veřejného zdraví nebo ukončené studium na lékařské fakultě (popř. absolvování analogických relevantních kurzů na jiné VŠ)

základní zkušenosti s analýzou dat

pozitivní vztah k novým technologiím

znalost práce se statistickým softwarem (např. programy R, SPSS, Stata) vítána

analytické myšlení, flexibilitu, kreativitu, pozitivní přístup k pracovním úkolům

dobrou znalost práce na PC včetně tvorby skriptů pro zpracování dat

praxe v oboru epidemiologie vítána.

Informace k délce pracovního poměru:

První pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, pak pracovní poměr na dobu neurčitou.

Společnost
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Adresa
Šrobárova 49/48, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Věda a výzkum, Vědecko výzkumný pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze, Hana Obdržálková
Šrobárova 49/48, 10000 Praha – Vinohrady, Česká republika
267 082 897