Jsme Authentica, přední český výrobce POS médií a zajišťujeme pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Děláme pro klienty jako jsou C&A, Waterdrop nebo Dedoles. Naše práce je vidět v každém evropském obchodním domě nebo na věhlasných obchodních ulicích jako jsou Pařížská, Oxford Street nebo Champs-Élysées.

Specialista/tka obchodu s vynikající znalostí NJ

Aktuálně hledáme posilu do našeho obchodního týmu. Člověka, který nám pomůže s péčí o přidělené zákazníky a jejich brandy. Jsi to ty?

Jak si tě představujeme:

Domluvíš se německy - konverzace na úrovni C1, technickou a obchodní terminologii tě rádi doučí tvoji zkušenější kolegové.

Je na tebe spoleh. Práci stíháš do smluveného termínu, zvládáš si určit priority a nenecháš svůj tým ve štychu v sezónních špičkách. Chápeš, že je nutné vést i nezbytnou administrativu a po zaškolení ji máš v malíčku.

Součástí práce je i doplňování interního komunikačního systému o zakázkách, za které máš zodpovědnost, podklady pro fakturaci a logistiku, přípravu obchodních dokumentů, a jiné nutnosti papírové války

Umíš otevřeně komunikovat. Máš empatii vůči zákazníkům i kolegům, zvládáš zdvořilou, ale i asertivní komunikaci. Chceš svoji práci dělat dobře. Ideálně chceš být v budoucnu sám obchodníkem, ale to není podmínkou, nenecháš se odradit překážkami a máš zdravou míru průbojnosti a dravosti.

Kdo naopak šanci uspět nemá a koho v týmu nechceme:

Sólové primadony, co chodí do práce jen pro peníze a práce samotná je nezajímá. Pracujeme jako tým, chceme se společně posouvat dopředu a hledáme tedy mezi sebe podobně smýšlející lidi. Jsi to ty? Přihlas se!

Co ti můžeme nabídnout my?

Férové finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení
Zaměstnání na HPP
Podporu dalšího vzdělávání
5 dní dovolené navíc
Občerstvení v kanceláři, včetně našich legendárních snídaní
A další benefity

Nástup: ihned nebo dohodou


Informace o pozici

Společnost
Authentica, s.r.o.
Adresa
Vídeňská 102/113, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Account Manager, Asistent/asistentka, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel