Společnost VOP CZ s.p. vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Projektant konstruktér - strojní

Náplň práce:

  • Zpracování projekčních prací
  • Navrhování konstrukčních uzlů ve 3D
  • Zpracování výrobní výkresové dokumentace
  • Zpracování technické dokumentace a dalších podkladů pro výrobu
  • Konzultace s dodavateli, příp. vedoucími projektu
  • Organizuje a provádí rozbory technologičnosti a pracnosti vyvíjených výrobků
  • Provádí konstrukční dozor při výrobě
  • Provádí testování a oživování prototypů

Požadavky:

  • Vzdělání VŠ/SŠ technického směru
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Znalost práce v SW Solid Edge
  • Znalost činností při tvorbě konstrukční dokumentace
  • Znalost práce v SW - Office (Word, Excel atd.)
  • Dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka, min. úroveň B2
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost

Nabízíme:

silné zázemí českého podniku
zaměstnanecké benefity – 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, - dotované závodní stravování, - příspěvek na dopravu, - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - příplatky na rámec ZP (např. profesní) - závodní preventivní péči, - cafeteria program, - volnočasové aktivity a další
možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje

Doplňující informace: pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy

Společnost
VOP CZ, s.p.
Adresa
Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Projektant, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.