ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Vedoucí technolog (Mangan Chvaletice, s.r.o.)

Pro významnou českou firmu Mangan Chvaletice, s.r.o., dceřinou společnost zahraniční korporace, hledáme vhodnou kandidátku / kandidáta pro pozici Vedoucí zkušební jednotky / technolog (výroba vysoce čistého manganu a vysoce čistého síranu manganatého).

Po odborné i organizační stránce přímým nadřízeným pozice je výrobní ředitel.

Profil společnosti / korporace: vývoj nového zařízení pro výrobu vysoce čistého manganu, založeného na recyklaci ložisek hlušiny.

Místo výkonu práce: Chvaletice.

POŽADAVKY

VŠ/SŠ v oboru anorganické nebo organické technologie.

Praxe v chemickém provozu minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího / řídícího pracovníka provozu (nebo jeho zástupce).

Zkušenost s chemickou výrobou a zařízením v chemické výrobě.

Znalost práce v chemické výrobě (organizace práce provozu, řízení technologického zařízení, plánování výroby, výrobní dokumentace, řízení pracovníků, bezpečnost práce a ochrany ŽP).

Schopnost jednat s interními a externími partnery.

Znalost ČJ a AJ na úrovni běžné komunikace.

Znalost PC (MS Office) na úrovni umožňující zpracování a reporting výsledků.

Základní znalosti sytému ISO 9001.

Flexibilita a schopnost učit se.

Manuální zručnost výhodou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Odpovědnost za efektivní provoz, spolehlivost a řízení zkušební jednotky pro výrobu superčistého manganu a superčistého síranu manganatého po technické i organizační stránce.

Plánování výroby, nákupu surovin a materiálů a organizace práce.

Zajištění kvality výstupních produktů.

Odpovědnost za dodržování technologie a reporting výsledků.

Příprava plánů pro provozní testy a vyhodnocení testů i použitých surovin.

Odpovědnost za školení a rozvoj podřízených pracovníků.

Odpovědnost za dodržování pravidel BOZP, PO, ochrany životního prostředí, nakládání s chemikáliemi a odpady.

Zajištění dodržování technologické kázně, reportování a vyhodnocování výsledků práce.

NABÍDKA

Firemní kultura na vysoké úrovni. Mezinárodní a přátelské pracovní prostředí.

Velmi konkurenční a nadstandardní mzdové ohodnocení odvíjející se od zkušeností a praxe.

5 týdnů dovolené.

Trvalý pracovní poměr, doba neurčitá.

Zkušební doba 3 měsíce.

Technické vybavení náležející k pozici.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR, která rovněž realizuje předvýběr vhodných uchazečů.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Chemický průmysl, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik v chemickém průmyslu, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí výroby, Technolog výroby, Vedoucí/manažer laboratoře, Chemický inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Mgr. Markéta Schmidtová
602 528 327