Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistenta finančního manažera. Hledáme šikovného člověka, který má zájem o finance a účetnictví, je schopný samostatného uvažování, vyhovuje mu různorodá práce, dynamické tempo a naplňuje ho asistentská práce. Pokud se v tomto popisu vidíte, je tahle nabídka právě pro Vás.

Co u nás asistent/ka dělá:

  • na základě pokynů finančního manažera provádí pravidelné i ad hoc úkoly (zadávání plateb, příprava podkladů na jednání, kompletace dokumentů, komunikace s partnery, pochůzky do banky, k účetnímu atd.)
  • komunikuje a spolupracuje s kolegy ve finančním oddělení a s externím účetním
  • spolupracuje na zefektivňování procesů

Co očekáváme od ideálního kandidáta:

  • je absolventem SŠ ideálně ekonomického zaměření, nebo studentem ekonomického oboru na VŠ
  • má zájem o finance a účetnictví, či už na podobné pozici pracoval
  • funguje samostatně, ale nedělá mu problém spolupracovat s ostatními, či plnit zadané pokyny
  • umí pracovat s excelem či google sheets, bez toho by to také nešlo
  • cit pro detail a myšlení v souvislostech jsou mu také vlastní
  • láká ho různorodá náplň práce a neformální atmosféra

Co nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • různorodou a zodpovědnou práci
  • mzdu od 26.000 Kč/měsíčně dle dohody
  • příjemný, mladý a sehraný kolektiv kolegů
  • kanceláře s krásným výhledem na Vinohradech přímo u metra
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • kvalitní kávu a čerstvé ovoce na pracovišti

Pokud vás naše nabídka zaujala, napište nám a domluvíme se na osobní schůzce.

Společnost
Davidson z. s.
Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Davidson z. s., Miroslav Galbavý