Zenit Čáslav, firma zabývající se vyrobou a prodejem mycích a čistících prostředků.

laborant/ka do oddělení kvality a vývoje

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici pracovníka vývojové laboratoře.

Náplň práce:

provádění mikrobiologické, chemické, fyzikální a vizuální kontroly surovin, polotovarů a hotových výrobků
vzorkování a rozbory pro vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu výrobků
vedení a posuzování záznamů z rozborů prováděných v laboratoři
příprava a ověřování odměrných roztoků k provádění analýz
provádění kalibrací svěřených laboratorních přístrojů a měřidel
dodržování pravidel pro správnou výrobní praxi a postupů dle ISO 9001, 14001 a IFS HPC
rozhodování o pozastavení výroby z důvodu nedodržení kvalitativních parametrů

Požadujeme:

chemické vzdělání (více bych neupřesňoval, ani praxi bych nezmiňoval)
uživatelskou znalost práce na PC
komunikativnost a loajalitu
samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:

perspektivní práci na hlavní pracovní poměr
zaměstnání, kde za sebou uvidíte výsledky
pracovní dobu 7,5 hod / den
možnost dalšího vzdělávání
dobré finanční ohodnocení
přátelské pracovní prostředí
podporu celého týmu

Společnost
Zenit,spol.s r.o.
Adresa
Pražská 162/19, Čáslav – Čáslav-Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Chemický průmysl, Chemik, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zenit,spol.s r.o., Eva Kohoutová
327 304 326, 725 454 457