Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Asistent/ka

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Správa (Opletalova 1, Olomouc) vypisuje výběrové řízení na pozici:

ASISTENT/KA

Požadujeme

  • SŠ vzdělání,
  • uživatelskou znalost práce s MS Office,
  • aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem,
  • svědomitost, pečlivost a samostatnost,
  • ŘP skupiny B výhodou.

Pracovní náplň

  • Provozní zajištění chodu kanceláře správy společnosti,
  • administrativní práce,
  • asistence při organizování akcí,
  • vyřizování korespondence,
  • zadávání výběrových řízení,
  • další úkoly od vedoucího.

Nabízíme

  • Zkrácený úvazek 0,4 (16 hodin týdně), 4 dny v týdnu v kanceláři,
  • práce na dobu určitou do 30. dubna 2022 s perspektivou prodloužení smlouvy,
  • mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání,
  • po uplynutí zkušební doby nastavení osobní ohodnocení,
  • zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace.

Nástup: od 1.11.2021

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 22.10.2021. Do předmětu zprávy uveďte prosím „Asistent/ka Olomouc“. Vybraní uchazeči budou zváni k osobnímu pohovoru na základě telefonické domluvy. Pohovory se budou konat průběžně až do nalezení vhodného kandidáta.

Pokud Vám do 23.10.2021 neodpovíme, nepostupujete do dalšího kola.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570

Pro bližší informace nás kontaktujte.

Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

www.podaneruce.cz

Adresa
Opletalova 364/1, Olomouc
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Společnost Podané ruce o.p.s., Hana Rumanová
Opletalova 1, 77900 Olomouc, Česká republika
774 701 570