Společnost AGE s.r.o. zaměřující se od roku 1992 na kompletní dodávky hal pro ustájení drůbeže a prasat hledá do svého týmu OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ (MANAŽER + KONZULTANT PROJEKTU).

Náplň práce:

- realizace projektů od A do Z

- vyjednávání o cenách, nabídkách, hledání nejvhodnějšího řešení

- navazování nových obchodních kontaktů a vyhledávání obchodních příležitostí

- péče o zákazníky od nabídky po kompletní realizaci projektu a následnou péči

- poskytování technických/odborných konzultací zákazníkům ohledně nabízeného produktu

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání

- zkušenost na pozici OZ

- zkušenost z oboru zemědělství či strojírenství (nutná orientace a znalosti v zemědělství)

- komunikativní znalost anglického jazyka (cca 4x ročně zahraniční školení)

- znalost MS Office

- dobré komunikační a obchodní schopnosti

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání na HPP v prosperující firmě

- příjemné pracovní prostředí rodinné firmy a vstřícný mladý kolektiv

- auto i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

- flexibilní pracovní dobu s možností Home office

- místo výkonu práce ČR / centrála České Meziříčí – přítomnost cca 2x týdně

- zajímavé fixní mzdové ohodnocení (+bonusová složka dle výsledků)

- nástup: ihned

- kurzy angličtiny

Společnost
PAWLICA s.r.o.
Adresa
Osvobození 448, České Meziříčí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Zemědělství, lesnictví a ekologie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AGE s.r.o.