ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK (Chrudim)

V rámci společnosti FGV INVESTMENT a.s. (zaměření na energetiku, developerství a investiční činnost) hledáme specialistu / specialistku pro oblast zajištění financování firemních nemovitostí a pro následný prodej – HYPOTEČNÍ SPECIALISTA / FIREMNÍ FINANČNÍK.

Webové stránky: https://fgvinvestment.cz/.

Místo výkonu práce: Chrudim.

Profil společnosti:

Strategické partnerství v několika desítkách firem, zejména na území České republiky.

Společnosti v oblastech dodávek tepla, výroby elektřiny, výstavby rodinných a bytových domů, pronájmy nemovitostí.

Dceřiné společnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Hypoteční průvodce našich (FGV INVESTMENT) klientů, hledání a nabídka nejvhodnějších způsobů financování. Jedná se o vedení obchodů s našimi (FGV INVESTMENT) nemovitostmi.

Podle potřeby řešení i sektoru neživotního a životního pojištění.

Provedení klienta od sepsání žádosti až po vklad na katastru, včetně veškerého pojištění.

POŽADAVKY

SŠ s maturitou / VŠ vzdělání.

Praxe v oblasti hypoték je podmínkou.

Odborná způsobilost k výkonu práce (zkoušky, certifikát – licence na hypotéky), anebo ochota zkoušky při nástupu vykonat.

Obchodní duch a nadšení pro práci v obchodní pozici.

Chuť podnikat se silným developerem.

Přirozeně kultivované komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování.

Zájem aktivně se podílet na rozšiřování služeb klientům.

Zájem o zákazníka a jeho spokojenost, profesionální a flexibilní přístup.

Schopnost pracovat pod tlakem. Trpělivost a důslednost.

Odpovídající pracovní nasazení. Týmová i individuální práce.

Dovednost hledat a nalézat řešení.

Ochota učit se.

Pokročilá uživatelská znalost práce s PC, MS Office.

NABÍDKA

Firemní developerské projekty.

Pracoviště: Chrudim.

HPP, ŽL nebo pracovní smlouva.

Struktura mzdy: fixní část již od nástupu + provizní složky, bonusy.

Po zapracování výše měsíčního příjmu mezi 40-70000,- Kč.

Služební notebook/PC, telefon.

Služební automobil i pro soukromé účely - po dohodě.

Možnost kariérního růstu.

Komplexní zaškolení a odborné vedení, mentoring.

Možnost a předpoklad dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje.

Nástup ihned nebo dohodou.

Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto práci, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt ETHIC HR.

Předvýběr vhodných uchazečů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Makléř, Realitní makléř, Bankovní poradce, Bankovní specialista, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

ETHIC HR, s.r.o., Mgr. Markéta Schmidtová
602 528 327
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.