Jsme nové moderní sportoviště Jungle Sport park v Praze-Letňanech. Jungle kombinuje jednu z největších lezeckých stěn v Praze s pohybovou halou pro trénink parkouru a gymnastiky. Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni, který by měl na starost marketing sportoviště.

Náplň práce

- propagace sportoviště a akcí jím pořádaných
- správa účtů na sociálních sítích a tvorba jejich obsahu
- online marketing
- řešení dalších marketingových nástrojů
- psaní propagačních článků apod.

Nabízíme

- kreativní a různorodou práci
- bezva kolektiv lidí, kteří žijí sportem
- volný vstup do našich sportovišť
- tréninkové zázemí pro Váš vlastní sportovní růst
- možnost realizovat vlastní nápady, podílet se na chodu a růstu sportoviště
- podmínky pro sebevzdělávání (sportovní i profesní)
- práce na IČO / pracovní smlouva na dobu určitou (záskok za MD)

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- základní vhled do ekonomie
- znalost marketingových nástrojů, včetně online marketingu (Facebook Business manager a další)
- vynikající znalost české gramatiky a dobré vyjadřovací schopnosti
- schopnost samostatné práce i plnění zadaných úkolů
- zodpovědnost, systematičnost
- chuť rozvíjet se a vzdělávat
- týmovost

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám krátký motivační dopis a životopis.

Těšíme se na osobní setkání!

Společnost
Boulder s.r.o.
Adresa
Veselská 699, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Tiskový mluvčí, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jungle pohyb s.r.o., Jiří Oliva
605 700 820