Kdo jsme?

RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 2007. Od počátku našeho působení se řadíme mezi významné poskytovatele služeb facility managementu na českém trhu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy a údržby nemovitostí.

Náplň práce

  • kompletní odpovědnost za BOZP a PO
  • identifikace a hodnocení rizik, návrhy a realizace opatřeních vedoucích k eliminaci rizik
  • školení a poskytování poradentství
  • provádění preventivní kontroly na pracovištích/stavbách z hlediska dodržování právních předpisů a technických norem, návrh optimalizačních opatřeních
  • provádění kontrolní činnosti na stavbách přímo v konkrétních lokacích
  • vyhledávání příležitostí pro zlepšování a jejich následné zavádění do praxe
  • sledování aktuálních novinek, trendů v oboru
  • zajišťování úkolů v prevenci rizik, identifikace a hodnocení rizik
  • úprava předpisů a pravidel v rámci novelizace zákonů, norem a pravidel
  • školení BOZP a PO, komunikace s úřady

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
  • OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • ŘP sk. B
  • zkušenosti a praxe s uvedenými činnostmi ve stavební firmě
  • komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost
  • orientace v legislativě BOZP s důrazem na stavebnictví

Nabízíme:

  • práce na IČ
  • mzdové ohodnocení dle dohody
  • nástup možný co nejdříve
  • místem výkonu práce je Praha – Říčany, potažmo celá ČR

Pokud Vás pozice zaujala, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis a my se s Vámi co nejdříve spojíme.

Společnost
RENTEL FACILITY MANAGEMENT s.r.o.
Adresa
U Mostu 1867/2, Říčany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.