Specializujeme se na výrobu propagačních předmětů jako jsou POS, POP, produkty z plastu, stojánky, světelné reklamy nebo 3D loga. Hledáme posilu do týmu

Technolog s dobrou znalostí programu AutoCAD a Inventor

Co vás čeká

  • příprava technické dokumentace pro výrobu reklamních stojanů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost programu AutoCAD a Inventor
  • zkušenosti s přípravou technické dokumentace pro výrobu reklamních stojanů

Co vám můžeme nabídnout

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Atlas Advertising Group s.r.o.
Adresa
Na Louce 1, Králův Dvůr – Karlova Huť
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 42 000 – 44 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Média, reklama a PR, Výroba a průmysl, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Atlas Advertising Group s.r.o., Helena Krátká
00420602626757