TB Logistics Transport Solutions s.r.o. je skupina mladých, zkušených speditérů s mnoha úspěchy v oboru mezinárodní přepravy. Naší snahou je být lídrem v oboru a jsme na nejlepší cestě k dosažení tohoto cíle. Po náročných měsících spojených s epidemií COVID-19 se snažíme expandovat, abychom získali více možností při realizaci našich plánů, které spočívají ve zvyšování kvality a rozsahu služeb poskytovaných zákazníkům. V této souvislosti hledáme ambiciózní, talentované lidi do našeho týmu v nově otevřené pobočce v Praze!

Nabízíme:

  • dobře placenou práci na plný úvazek se základní mzdou + prémiemi za výsledky,
  • veškerou pomoc a podporu při zahájení práce,
  • služební notebook a smartphone,
  • nemáme povinný dresscode,
  • další výhody.

Požadavky:

  • angličtina podmínkou, další jazyk vítán,
  • efektivní komunikativní schopnosti,
  • zkušenosti v obchodu nebo logistice,
  • motivace a ochota učit se.

Náplň práce:

  • získávání nových zákazníků a další kontakt s nimi,
  • organizace přeprav,
  • sledování zásilek,

Navštivte náš profil na Instagramu, Facebooku a www.tblogistics.eu

Information about position

Employer
TB Logistics Transport Solutions s.r.o.
Address
Hlavní město Praha
Required education: Education is not important
Listed in: Transport, logistics and supply, Dispatcher, air traffic controller, Logistician, Forwarding agent, Logistics specialist, Supply Chain Specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

TB Logistics Transport Solutions s.r.o., Krzysztof Szylar
+48 690 009 008