Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu akreditovanému zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR.
V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky do nově zavedené terénní odlehčovací služby pro klienty s duševním onemocněním.

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Náplň práce:

  • Péče o klienty s duševním onemocněním v jejich přirozeném domácím prostředí dle potřeb
  • Zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při zajištění stravy, hygieně, oblékání)
  • Doprovody klientů k lékařům, na nákupy, úřady, aj.
  • Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, pomoc při obstarávání osobních záležitostí
  • Sociálně terapeutické činnosti
  • Jednoduché vedení dokumentace
  • Pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů
  • Účast na poradách týmu

Požadujeme:

  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Zájem o práci s cílovou skupinou
  • Empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Ochotu efektivně spolupracovat
  • Psychickou odolnost
  • Adekvátní fyzickou zdatnost
  • Praxe vítána
  • Čistý trestní rejstřík, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

Na co se můžete těšit:

  • Nabízíme pracovní smlouvu na polovinu pracovního úvazku
  • Zázemí silného státního zdravotnického zařízení
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou po ukončení zapracování možná změna dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení na základě délky předcházející praxe dle platových tarifů
  • Pravidelně rozvrženou pracovní dobu od pondělí do pátku – bez nočních a víkendů
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí
  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci

Celá škála zaměstnaneckých benefitů:

  • 6 týdnů dovolené, 2 dny sick days
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Stravenky ve výši 80 Kč za směnu
  • MultiSport Karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost rekreace ve vlastním zařízení (Jizerské hory)
  • Možnost sportovního vyžití v areálu
  • Možnost ubytování v ubytovně, po zapracování možnost získání služebního bytu

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete svůj životopis se stručným motivačním dopisem

Předpokládaný datum nástupu: od 1. 11. 2021 nebo dle dohody

V případě dotazů kontaktujte prosím:

vedoucí zdravotně sociální pracovnice Bc. Jitka Krůželová, DiS.

jitka.kruzelova(zav)bohnice.cz

telefon: 284 016 304

Více o službě najdete na: https://bohnice.cz/terenni-odlehcovaci-sluzby/

Společnost
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa
Ústavní 91/7, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Daniel Machocký