Jsme MND Energie a.s., člen silné investiční skupiny KKCG. Od začátku roku 2014 nabízíme českým domácnostem zemní plyn a elektřinu jinak než trh. Naše nabídka je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami – chceme posouvat zažité, bořit mýty, být féroví. V naší nabídce nenajdete žádné skryté sankce, fígle či podmínky pod čarou. Nevyužíváme podomní prodejce. Jsme jiní a zákazníci to oceňují – MND Energie a.s. je mezi novými dodavateli co do počtu získaných nových zákazníků plynu již dva roky po sobě nejrychleji rostoucí firmou na trhu.
Do našeho přátelského týmu v Praze hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Solution Architect

Náplň práce:

  • Zajišťuje soulad podnikové IT strategie s cíli MND Energie a.s.
  • Na základě pochopení potřeb businessu a možností podnikových informačních systémů optimalizuje a řídí rozsah a dostupnost informační zdrojů a dat.
  • Propaguje efektivní využívání stávajících IT řešení jako způsob dlouhodobé redukce provozních nákladů a maximalizace utilizace infrastruktury a systémů.
  • V rámci svého zapojení do rozvojových projektů systematicky zabraňuje duplikaci již existujících funkcí a procesů. Zodpovídá za vzájemný soulad jednotlivých projektových cílů s businessovými a IT strategiemi.
  • Ve spolupráci s business vlastníky dílčích řešení a IT specialisty, kteří se o ně starají, navrhuje a připravuje IT řešení, která jsou efektivní, škálovatelná, adaptovatelná a vyhovující stále se vyvíjejícím potřebám businessu.
  • Řídí rizika a bezpečnost předávaných informací a dat.
  • Systematicky buduje znalosti a dovednosti týmu ve svěřených expertních oblastech.

Požadujeme:

  • Výborné analytické dovednosti a myšlení orientované na řešení
  • Systémové myšlení, schopnost vidět, jak jednotlivé komponenty fungují v konečném, velkém celku
  • Dobré znalosti o IT technologiích
  • Znalosti a praxe v oblastech IT governance, IT operations, System Architecture
  • Znalosti a zkušenost s finančním řízením IT služeb a ekonomiky IT projektů
  • Interpersonální a manažerské schopnosti – servant leadership, týmová spolupráce, vyjednávací schopnosti
  • Komunikační schopnosti
  • Schopnost vysvětlit složité technické problémy způsobem, který je srozumitelný i ne-technickým lidem
  • Plánování a řízení IT projektů a programů, organizační schopnosti
  • Prozákaznickou orientaci
  • Schopnost efektivního plánování času a prioritizace

Co vám nabízíme?

  • Přátelský tým, který vás podrží
  • Nabídka produktu, který je férový
  • Zaškolení – hledáme nadšence, kteří se nebojí učit nové věci
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příležitost seberealizace a osobního růstu

+ nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů:

  • 5 týdnů dovolené pro váš odpočinek
  • Pružná pracovní doba, zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 h/týdně
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční příspěvek Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Další skupinové benefity společností KKCG
  • Další odměny dle kolektivní smlouvy

Místo výkonu práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

Společnost
MND a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel