Jsme česká farmaceutická firma PRAGOMED, s.r.o., působící úspěšně na trhu již 12 let. Spolupracujeme s lékaři různých odborností (ortopedie, gynekologie, aj.) a naše přípravky ProfiChondro a ProfiUro patří mezi špičku v daném oboru. Nyní hledáme do svého týmu novou kolegyni na pozici Office Manager, která bude součástí vedení společnosti. Jsme firma rodinného typu a je pro nás důležitá týmová spolupráce a férové jednání.

Office Manager

Co Vás čeká

  • Zajištění provozu kanceláře a administrativy
  • Každodenní kontakt s obchodními zástupci
  • Podpora obchodních a marketingových aktivit
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení
  • Různorodá práce v rámci celé firmy
  • Reporting a jiná agenda

Hledáme

  • Preferujeme min. 2 - 5 let praxe
  • Zkušenosti na obdobné pozici a pozitivní reference
  • Zájem o zdravý životní styl
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Flexibilita a ochota pomoci kolegům
  • Schopnost zvládat různorodou činnost

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na HPP
  • Plat dle vzdělání a praxe, odměny dle výkonu
  • Možnost kariérního růstu
  • Stabilní práce v prestižní firmě a oboru
  • Atraktivní pracovní prostředí v rezidenční čtvrti
  • Přátelská atmosféra rodinné firmy

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete nám prosím svůj životopis včetně fotografie prostřednictvím tlačítka odpovědět.

Společnost
PRAGOMED, s.r.o.
Adresa
Na Hřebenkách 1755/18, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 38 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Farmacie, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PRAGOMED, s.r.o., Dominika Buršíková
725 032 818