PEGA HOIST s.r.o. - jsme mezinárodně známý výrobce stavebních a průmyslových výtahů pro export do celého světa s 25ti letou tradicí.

Obchodní referent/ka / nákupčí (manažer nákupu)

Požadujeme

Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni

SŠ nebo VŠ vzdělání

Práce s PC, MS Office

Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Komunikativnost, týmová spolupráce, pečlivost

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Příspěvek na stravování, závodní stravování

Další zajímavé benefity

Nástup dohodou - nejlépe ihned

Nástupní plat od 27.000,- Kč/měsíc a výše dle zkušeností, prémiové složky

pracovní doba PO - PÁ; 7:00 - 15:30

Náplň práce

objednávky materiálu aj. položek dle konkrétních specifikací v tuzemsku i zahraničí

evidence přijatých faktur, kalkulace nabídek

aj. administrativní úkony, komunikace se zahraničními zákazníky

Společnost
PEGA HOIST, s.r.o.
Adresa
Fáblovka 547, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel