Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků a produktů nové generace na českém trhu. Působíme tu již téměř 30 let a jsme hrdí na naše značky Davidoff, West, P&S nebo Gauloises. V kategorii NGP nabízíme zahřívaný tabák PULZE a iD, vaporizéry blu a nikotinové polštářky ZoneX.

Našich zaměstnanců si vážíme a o tom svědčí také ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, které jsme opakovaně získali.

Více o nás najdete na stránkách www.imperialbrands.cz/kariera/.

IS Support Specialist

Náplň práce:

  • instalace, konfigurace a správa systémových aplikací a CRM včetně podpory koncových uživatelů (cca 160);
  • administrace MS serverů;
  • spolupráce s dodavateli a účast na projektech.

Požadujeme:

  • zkušenosti s poskytováním uživatelské podpory a odpovídající orientaci v IS;
  • dobrou znalost MS Windows 10, Office 365;
  • znalost MS Windows serverů;
  • znalost českého jazyka, schopnost aktivní komunikace v AJ;
  • analytické myšlení a chuť práce v týmu;
  • znalost korporátního prostředí vítána.

Nabízíme:

  • samostatnou a pestrou práci v zavedené mezinárodní společnosti (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení);
  • odpovídající finanční ohodnocení;
  • přátelské pracovní prostředí a moderní kancelář v Praze 5 – Anděl;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • 5 týdnů dovolené a až 5 dní osobního volna k tomu;
  • Cafeteria 21.600 Kč na rok a další zajímavé benefity;
  • nástup co nejdříve.

Společnost
IMPERIAL BRANDS
Adresa
Karla Engliše 3201/6, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Imperial Brands, Dáša Trnková