Jsme poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme serverhousingové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem dvou velkých profesionálních cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.

Video, jak to u nás vypadá: www.youtube.com/watch?v=BxDnueTzY7Yv=BxDnueTzY7Y

Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Senior Grafik/čka

Do našeho marketingového týmu přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici senior grafik/grafička.

Těšit se můžete na různorodou samostatnou i týmovou práci.

Náplň práce, aneb co budete dělat poté, co dopijeme ranní kávu?

  • Spolupráce s UX designerem na dlouhodobých projektech
  • Práce na webech a on-line kampaních, informačním systému a dalších
  • Příprava grafických podkladů – pro on-line použití i print
  • Retuše, maskování, koláže bitmapových zdrojů
  • Návrhy ikon, produktových log a dalších vektorových zdrojů
  • Sazba datasheetů, brožur, letáků, pozvánek a dalších firemních tiskovin
  • Spolupráce s kodéry, copywritery a dalšími kolegy

Bez jakých znalostí a dovedností se u nás neobejdete:

  • Adobe Creative Cloud, každodenní rutina ve Photoshopu, Illustratoru, InDesignu
  • Pre-press a typografie
  • Schopnost samostatné práce, ale i spolupráce v týmu
  • Nebát se nových věcí, což v praxi občas znamená zkouknout tutoriály na Youtube a teprve pak se pustit do práce
  • Kreativita, představivost a inovativní smýšlení
  • Cit pro detail, pečlivost, spolehlivost
  • Zájem a chuť učit se

Body navíc udělujeme za:

  • Znalost dalších programů z balíku Adobe Creative Cloud na editaci videa (After Effects, Premiere Pro) výhodou
  • Zkušenost s některým ze software pro 3D grafiku
  • Zkušenost s Figma (v tomto softwaru pracujeme)
  • Zkušenost s prací ve Sketch, Adobe XD – pomůže vám obzvlášť v případě, že se teprve seznamujete s Figmou
  • Parádní portfolio

Co nabízíme:

  • Různorodou práci, kde se člověk opravdu nenudí
  • Prostředí moderní IT společnosti, která už více než 20 let provozuje datová centra v Praze a Brně
  • Přátelský a milý kolektiv, který se rád sejde i mimo práci
  • Neformální týmové snídaně a další společné aktivity
  • Možnost rychle získat nové znalosti a dovednosti – školení, nebo i samostudiem

Společnost
Master Internet, s.r.o.
Adresa
Purkyňova 3030/35e, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.