We connect a greener world

V NKT spojujeme svět díky vysoce kvalitní technologii a v posledních letech se opravdu velmi soustředíme na podporu zelené energie. NKT navrhuje, vyrábí a instaluje řešení nízkonapěťových, středních a vysokonapěťových kabelů umožňující udržitelný přenos energie. Od roku 1891 společnost NKT inovovala technologii napájecích kabelů a vybudovala infrastrukturu od první žárovky po megawatty, které dnes vytváří obnovitelnou energii. NKT má centrálu v Dánsku a zaměstnává 4 400 lidí. NKT je kótovaná na burze Nasdaq Copenhagen a v roce 2019 dosáhla tržeb 1,3 miliardy EUR.

Specialista/tka zákaznické podpory

Máte zkušenosti se zákaznickým servisem a chcete se podílet na prodeji výrobků, kterým věříte? Pak je možná NKT a námi vyráběné kabely to pravé pro Vás.

Jsme kabelářská společnost s výrobními závody po celé Evropě, dodávající vysoce kvalitní produkty v oblasti kabelových řešení. V rámci České republiky jsou to kabely od 1kV do 70 kV.

Na pozici Specialista/tka zákaznické podpory - Intercompany budete především a hlavně zodpovědní za komunikaci se zákazníky, jimiž jsou v tomto případě ostatní výrobní závody po Evropě, podporu našich obchodních reprezentantů a v neposlední řadě za kompletní proces zpracování zákaznických objednávek. Dalšími odpovědnostmi dané pozice jsou také:

 • přijímá objednávky včetně vyjasnění se zákazníkem
 • projednává dodací termíny s plánováním výroby
 • vytváří zakázky v informačním systému SAP
 • sleduje otevřené zakázky, řeší skluzy a nestandardní situace
 • zakládá běžné a zálohové faktury
 • vykonává činnosti spojené se zákaznickými reklamacemi

Co od Vás očekáváme?

 • SŠ vzdělání
 • zkušenosti v zákaznickém centru a v komunikaci se zákazníky - výhodou
 • schopnost rychle se učit, proaktivní přístup, empatii, zodpovědnost
 • silnou orientaci na zákazníka
 • odolnost vůči stresu, samostatnost, spolehlivost, týmový hráč
 • AJ - středně pokročilý
 • zkušenosti se SAPem - výhodou
 • znalost Excel, Word, Outlook

Co Vám nabízíme?

Kromě stabilní mezinárodní firmy, přátelského týmu a příležitosti najít zaměstnání, které Vás bude bavit, nabízíme také pravidelně vyplácenou mzdu, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, služební telefon, částečně dotované závodní stravování (případně stravenky), částečně dotovanou kartu Multisport, čipy do Aquaparku, volný vstup do fitka, kolektivní mimopracovní akce pořádané odbory (Dětské dny, Mikulášské zábavy,...), kolektivní mimopracovní akce pořádané firmou (Vánoční večírek, grilování, sportovní aktivity,...), po roce pracovního poměru příspěvek až 1 400,- na životní pojištění či penzijní připojištění a další.


Informace o pozici

Společnost
NKT s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1130, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Pracovník help desku, Referent, Pracovník back office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.