Spoločnosť Národná Pokladnica je súčasťou európskej skupiny Samlehuset Group BV, ktorá patrí medzi popredných svetových distribútorov mincí a medailí. Pobočky skupiny Samlerhuset nájdete mimo iného v Dánsku, Estónsku, Fínsku, Nórsku, Poľsku, Švédsku, Veľkej Británii, Číne a teraz tiež v Českej republike a na Slovensku.

Skupina má rovnako podiely v štátnych mincovniach Fínska, Nórska a Švédska a distribuuje mince viac ako 50 svetových mincovní, medzi ktoré patrí: Austrálska mincovňa Perth, Britská kráľovská mincovňa, Belgická kráľovská mincovňa, Francúzska štátna mincovňa, Juhoafrická mincovňa, Mincovňa Svätej zemi, Kanadská kráľovská mincovňa, Portugalská štátna mincovňa, Mexická národná banka, Mincovňa Holandského kráľovstva, Nórska mincovňa, Mincovňa Novozélandskej pošty, Rakúska mincovňa, či Mincovňa Španielskeho kráľovstva.

SK prodejce po telefonu/ Praha Karlín /25 000 Kč FIX+provize

Náplň práce:

  • Telefonický predaj produktov spoločnosti stálym zákazníkom
  • Starostlivosť o VIP zákazníkov spoločnosti
  • Riešenie zákazníckych požiadaviek
  • Plnenie obchodných cieľov
  • Monitoring trhu
  • Práca s vnútornými systémami
  • Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Ponúkame:

  • Veľmi dobré pracovné zázemie
  • Príjemné pracovné prostredie v centre Prahy
  • Výborná dopravná dostupnosť (metro B/C)
  • Samostatnú a zodpovednú pozíciu v oblasti predaja
  • Produktové zaškolenie a ďalšie priebežné školenia
  • Fixný plat 25 000 Kč / měs + provizie
  • Bonusy za uzavreté obchody (15 000 Kč po pol roku - 30 000 Kč po roku)
  • Príspevok na penzijné pripoistenie 2000 Kč/mes. alebo formou Flexi pasov
  • 5 týždňov dovolenky a za každý odpracovaný rok deň dovolenky navyše
  • Práca na HPP (zmluva 1 rok na dobu určitú, následne doba neurčitá)

Požadujeme:

  • SŠ vzdelanie
  • Výbornú znalosť slovenského jazyka – slovom a pismom
  • Veľmi dobre komunikačné schopnosti, zmysel pre tímovú spoluprácu a zákaznícky prístup
  • Užívateľskú znalosť PC na dobrej úrovni

Informace o pozici

Společnost
Národní Pokladnice s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou
Požadované jazyky: Slovenčina (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / mesiac
Benefity: Bonusy/prémia, Provízie z predaja, Mobilný telefón, Zľava na firemné produkty/služby, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Dovolenka 5 týždňov, Občerstvenie na pracovisku, Firemné akcie, Možnosť si nadpracovať hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Predaj, Zákaznícky servis, Obchodný zástupca, Pracovník call centra, Predajca cez telefón/Telesales, Key Account Manager, Obchodný referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Zaměstnavatel