Záleží nám na tom, co je uvnitř. Proto již více než 160 let vyrábíme výjimečné interiérové díly pro automobily a hledáme zaměstnance, kteří s námi budou vytvářet výrobky, které na trhu vyniknou.

International Automotive Components Group je předním celosvětovým dodavatelem automobilového průmyslu se zaměřením na interiérové díly.

Závod Přeštice 1 v Hlávkově ulici se specializuje na výrobu střešních panelů pro osobní automobily světových značek. Zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.

PRACOVNÍK / PRACOVNICE VE VÝROBĚ

Vaším úkolem bude:

  • výroba stropních panelů pro osobní automobily
  • obsluha strojního zařízení ve třísměnném provozu
  • spolupráce při seřizování, ruční práce a kontrola

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • pravidelný nárůst mezd dle odpracovaných let ve firmě
  • odměna za úspěšné dokončení zkušební doby 3000 Kč
  • zaškolení v tréninkovém centru
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění 3,25 Kč/km
  • stravenkový paušál 82,60 Kč/den

Zájemce o práci prosíme, aby se dostavili na personální oddělení závodu na adrese:

Hlávkova 1254, Přeštice 334 01, tel. 377 864 634

(ve směru od Klatov na začátku Přeštic za čerpací stanicí OMV doleva)

International Automotive Components Group s.r.o. - závod Přeštice 1
Adresa
Hlávkova 1254, Přeštice
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 35 310 – 38 610 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

International Automotive Components Group s. r. o., Barbora Hájková
+420 377 864 634