Arnika je česká nezisková organizace, která vznikla v roce 2001. Spojujeme lidi usilující o lepší životní prostředí. Chráníme přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.
Svoji činnost opíráme o tři pilíře – zapojení veřejnosti do rozhodovacích procesů, odborné argumenty a spolupráci s médii. Jsme členy národních i mezinárodních sítí. Více na http://arnika.org

Účetní asistent/ka

Náplň práce:

■ Rozřazování nákladů v účetnictví do jednotlivých projektů

■ Příprava vyúčtování projektů podle požadavků jednotlivých nadací

■ Průběžné sledování naplňování rozpočtů projektů

■ Kontrola podkladů pro audit projektů a pro roční audit organizace

■ Archivace a skartace dokladů

■ Spolupráce s finanční manažerkou programu

Požadujeme:

■ Znalost podvojného účetnictví

■ spolehlivost, systematičnost a osobní zodpovědnost

■ ochotu učit se, komunikativnost a pozitivní přístup k řešení problémů

■ základní uživatelská znalost práce s počítačem a internetem je nezbytná

■ aktivní znalost angličtiny – ústní i písemný projev

■ preferujeme zkušenost v neziskovém sektoru

Nabízíme:

■ Plat obvyklý v neziskovém sektoru

■ Práci v příjemném a motivovaném kolektivu, neformální vztahy na pracovišti

■ Smysluplnou a rozmanitou práci v zavedené profesionální organizaci

■ Přizpůsobení pracovní doby dle domluvy, výhledově možné zvýšení rozsahu úvazku

■ Možnost uplatnění tvořivosti a vlastních nápadů pro rozvoj organizace

■ 5 týdnů dovolené ročně; po 5 letech navíc nárok na 4 týdny speciální dovolené

■ Možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje, účast na školeních

Rozsah úvazku: 0,5. Preferované místo práce je Praha, nástup možný od 1. 1.2022 (příp. později dle domluvy), pohovory se uskutoční v Prosinci.

Práce je vhodná i pro absolventy.

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, proč se hlásíte na toto místo. Uveďte také svou představu o platu a rozsahu úvazku.

Uzávěrka přihlášek do konkursu je 10.12.2021.

Společnost
Arnika
Adresa
Dělnická 541/13, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.