Společnost Centrální zdravotnická zadavatelská s.r.o. zajišťuje pro Zdravotnický holding Královehradeckého kraje a.s. a jeho nemocnice, v souladu se zákonem, administrativně ekonomickou kontrolu nad tokem zboží s cílem maximálně využít potenciál agregace objemů požadavků na jednotlivé druhy zdravotnického materiálu od žadatelů v jednotlivých nemocnicích. Současně zajišťuje fyzické centrální dodávky zdravotnického materiálu až na jednotlivá oddělení nemocnic z jednoho centrálního skladu.

Nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

REGULATORY MANAŽER

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- Zodpovědnost za implementaci požadavků Nařízení o zdravotnických prostředcích (MDR) a za systém kvality v souladu s platnou legislativou

- Sledování a implementace nových legislativních požadavků k distribuci ZP dle MDR, ISO13485, Zákon o ZP

- Komunikace s dodavateli a zajištění potřebné dokumentace k ZP (ČP, EC certifikace, EU prohlášení o shodě, označení výrobků …

- Komunikace a součinnost se SÚKL vč. správy databáze RZPRO , EUDAMED

- Vedení registru nevyhovujících výrobků a následná komunikace s klienty, dodavateli a SÚKL

- Spolupráce na tvorbě a implementace elektronické db dokumentů k ZP

POŽADUJEME

- SŠ nebo VŠ vzdělání

- Organizační a komunikační schopnosti

- Samostatnost

- Schopnost analytického myšlení

- Ochota sebevzdělávat se

- Pokročilá uživatelská znalost MS Office

- AJ na komunikativní úrovni

- Znalost v oblasti zdravotnických prostředků výhodou

NABÍZÍME

- Práci na plný úvazek s nástupem možným ihned

- Práce s možností využívání homeoffice

- Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání

- Zaměstnanecké benefity: mobilní telefon, notebook, týden dovolené navíc

V prvních týdnech Vás samozřejmě zaškolíme do všech firemních procesů, ale i po zapracování budete mít v případě potřeby podporu týmu.

Pokud vás bude zajímat více informací, neváhejte se nám ozvat.Rádi se s vámi potkáme a pobavíme se o vašich a našich očekáváních.

Společnost
Centrální zdravotnická zadavatelská s.r.o.
Adresa
Novodvorská 1800/136, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Právní služby, Zdravotnictví a sociální péče, Právník, Specialista ISO, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Centrální zdravotnická zadavatelská s.r.o., Monika Röslerová
603 880 780