Chcete být součástí týmu testerů, kteří se podílí na vývoji simulačních technologií?
Baví Vás testovat funkcionality SW a chcete si zkusit si navigovat letadel, nebo jak probíhá výcvik vojáků s laserovými zbraněmi?
Chcete pracovat s výkonným počítačovým HW?

Bagira Tech s.r.o., člen Bagira Systems Ltd., je mezinárodní technologická firma s cca 60 zaměstnanci (a centrálou v Izraeli), která se zabývá vývojem unikátních simulátorů (SW i HW) se zapojením principů virtuální reality a AI.

V Brně simulujeme jak rozlehlé terény tak i menší systémy a nejsme omezeni jen simulacemi ve studiu, ale např. díky systému zásobníků MAGNET nebo senzorům pro měření úniku radiace můžeme provádět a vyhodnocovat simulace i v reálném prostředí. Vyvíjíme si vše, od zobrazovacího enginu až po vyhodnocovací SW a HW nahrazující skutečnou techniku, která se používá v akci.

Aktuálně hledáme nového kolegu do testovacího týmu na manuální testování, kde by Vás kromě „klasické“ testerské práce a úzké spolupráce s našimi vývojáři, čekalo i uživatelské testování v rámci tréningových simulátorů, které využívají naši klienti pro přípravu na různé mise.

Rádi bychom našli někoho, kdo již má zkušenosti s manuálním testováním, všeobecný IT přehled a kdo chce zkoušet nové věci.

SW tester - obor Military

Vaším úkolem bude:

  • Podpora integračních a testovacích týmů (interních a externích)
  • Spolupráce při řešení nalezených chyb
  • Instalace verzí SW
  • Spolupráce s vývojovými týmy (interními i externími)

Co od Vás čekáme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s testováním
  • znalost skriptovacích jazyků Batch, Python, LUA, Powershell výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny

Co Vám nabídneme:

  • malý tým nadšenců a profesionálů
  • každý projekt je nová výzva
  • motivační mzdové ohodnocení
  • samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené

Společnost
Bagira Tech s.r.o.
Adresa
Čechyňská 417/9, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bagira Tech s.r.o., Zuzana Hrubá