Pracovní náplň:

• Administrativní podpora prodeje a aplikační podpory

• Evidence a zpracování objednávek, zadávání zakázek do informačního systému firmy, kontrola skladových zásob, příjem a expedice zboží

• Komunikace se zákazníky a zahraničními partnery

Požadujeme:

• SŠ vzdělání s maturitou

• Komunikační a organizační schopnosti

• Znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word)

• Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

• Komunikativní znalost anglického jazyka (převážně emailová komunikace)

• Pečlivost a spolehlivost

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Rozmanitou a odpovědnou práci

• Stabilní zázemí v malé obchodní společnosti

• Odpovídající platové ohodnocení

• Nástup dohodou

Společnost
Explorea s.r.o.
Adresa
Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Explorea s.r.o., Jiří Květoň
+420 739 394 374