Management consult je konzultační společnost, která poskytuje svým klientům služby v oblasti personálního poradenství. Svým firemním klientům nabízíme řešení v oblasti vyhledávání zaměstnanců, realizaci Assessment Centre, outplacement.

Architekt - průmyslové stavby

Pro mezinárodní engineeringovou společnost, která se zabývá projektovým managementem v oblastech průmyslových a rezidenčních staveb, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Architekt.

 Náplň práce:

  • Účast na projektovém managementu až do etapy realizace
  • Tvorba designu a jeho koordinace od základního návrhu k prováděcímu
  • Dohled nad přípravou dokumentace pro stavební povolení
  • Jednání s úřady při povolovacích řízeních
  • Dohled a kontrola práce externích projekčních kanceláří
  • Plánování a sledování časového průběhu realizace projektu z hlediska designu, kontrola kvality
  • Kontrola prováděcí dokumentace
  • Asistence při přípravě výkresů skutečného provedení na stavbě

Požadavky:

  • VŠ obor architektura
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe v designu velkých průmyslových celků
  • Zkušenost s řízením a koordinací externích projektantů a expertů
  • Praxe v jednání s úřady
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, zodpovědnost a rozhodnost

Klient nabízí:

  • Zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelská atmosféra, vstřícný přístup kolegů
  • Možnost seberealizace, samostatnou a odpovědnou práci
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce a další)
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • HPP, pracovní smlouva na dobu neurčitou, také je možná spolupráce na ŽL

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v českém nebo anglickém jazyce.

Vámi zaslané materiály považujeme za důvěrné a bude s nimi nakládáno v souladu s právními předpisy včetně zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a GDPR.

Management consult, s.r.o.
Revoluční 13, 110 00 Praha 1
tel.: +420 224 803 323
www.managementconsult.cz

Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.