Hirschmann Automotive VS s.r.o, výrobce kabelových systémů pro automobilový průmysl, hledá pracovníka na pozici

Finanční Controller

Co vás čeká

Tvorba rozpočtu a forecastu
Nákladový monitoring
Měsíční závěrky a roční výkaznictví
Komunikace s vedením firmy, prezentace výsledků napříč závody koncernu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ ekonomického směru
Zkušenosti v oblasti controllingu v mezinárodní automotive firmě výhodou
Výborná znalost MS Excel
Komunikativní znalost AJ podmínkou
Znalost SAP výhodou

Co vám můžeme nabídnout

V případě potřeby placený přesčas + příplatek 50%
DOVOLENÁ: 25 dní
13. plat vyplácený kvartálně
Příspěvek na dovolenou 2000 Kč - 7 000 Kč
Měsíční odměny
Penzijní připojištění
Vlastní kuchyně s jídelnou (teplé snídaně, obědy, večeře), kantýna
Zvýhodněné telefonní tarify
Moderní zázemí pro zaměstnance

Společnost
Hirschmann Automotive VS s.r.o.
Adresa
Bobrky 737, Vsetín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hirschmann Automotive VS s.r.o., Barbora Cedidlová
571 878 093