Pro našeho klienta hledáme novou posilu do jedné z divizí na výše uvedenou pozici:

Náplň práce:

  • Obchodní péče o klienty z řad profesionálů (VO se zaměřením na řemeslníky)
  • Zastřešení komunikace a obchodu s danými klienty
  • Cestování po ČR za klienty, nejvíce klientů má firma v Praze a ve Středních Čechách - ale nejen tam.
  • Plánování a řízení promočních aktivit v regionu u klientů - spolupráce s odd. marketingu (informace klientům o akcích, novinkách - promo materiály)
  • Technická podpora pro všechny zákazníky spadající do divize
  • Příprava a realizace technického školení pro obchodní tým i pro zákazníky
  • Testování nových a stávajících výrobků
  • Spolupráce s oddělením
  • Spolupráce a komunikace v rámci týmu, jehož je součástí.

Firma potřebuje:

  • SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe technického směru
  • Řidičský průkaz skupiny B (k pozici je automobil)
  • Min 3 roky zkušeností na pozici obchodník - technik
  • znalost AJ výhodou
  • znalost MS Office, zejména Excel, Word a PowerPoint
  • komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost rozhodovat se samostatně
  • ochota pracovat v rámci celé ČR
  • chuť učit se

Firma nabízí:

  • práci v prestižní nadnárodní společnosti – leadera na trhu v segmentu
  • zajímavé platové ohodnocení
  • služební automobil, mobil, notebook
  • přátelskou pracovní atmosféru
  • různorodou činnost, kde se uplatní kreativita
  • neustálé prohlubování odborných znalostí a dovedností
  • četné benefity (týden dovolené navíc, stravenky, cafeteria system, slevy na firemní výrobky, bonusy - roční a kvartální

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete podmínky, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na adresu chlumska at sevenreasons.cz, nebo použijte tlačítka odpovědět. Děkuji.

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.